معرفی AMH

روند رو به رشد اعتماد و تاکید مدیران ارشد سازمان ها در بکار گیری استانداردها و الگو های مدیریت نوین نشان از عزم و اراده مدیریت کلان کشور در توانمند سازی و شکوفایی ظرفیت های بالقوه مدیریت سازمان ها دارد، که این هدف ما را بر آن داشت تا با رویکردی نوین، خدماتی متمایز و با استفاده از ممیزان و کارشناسان فنی مجرب در هر صنعت و درک نیازهای مشتری و همراهی آنها در تمام مراحل جهت رسیدن به بهبود مستمر شایستگی خود را برای انجام این امر به مشتریان عزیز به اثبات برسانیم.

شرکت ارزیاب مدیریت همام با چشم انداز

ارائه دادن سبد کامل خدمات ممیزی و آموزش در حوزه استانداردهای سیستم های مدیریتی

و با ماموریت

اجرای ممیزی بیطرفانه، شفاف و اثربخش با رعایت اصول محرمانگی، رازداری و امانتداری، جهت ارتقاء سطح کیفی سیستم های استاندارد مشتریان

در زمینه ممیزی و آموزش سیستم های مدیریتی فعالیت دارد.

رویکرد شرکت افزایش سطح کیفیت، دانش، مهارت و کمک به ایجاد زمینه های بهبود مستمر در سازمان ها می باشد، از این رو در تلاش است با ارائه راهکار های نو برای رشد و بالندگی در جهت بهبود عملکرد سازمان مشتریان گام بردارد. لذا تمامی سعی خود را به کار میگیرد تا از تمامی تکنیک های روز دنیا و مدل های جهانی در راستای اهداف کیفی استفاده گردد.

ارزیاب مدیریت همام با روابط تنگاتنگ با شرکت های گواهی دهنده که در عرصه بین المللی جایگاه ویژه ای دارند این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا با توجه به اهداف سازمانی خود، خدمات و محصولات را با کیفیت هرچه بیشتر در بازارهای مورد نیاز ارائه دهند. استفاده از ممیزان مجرب و آشنا به صنعت مورد ممیزی و ارائه گزارش مکتوب قابل استفاده در بهبود سازمان در تمامی ممیزی ها خط مشی فرایند ممیزی شرکت ارزیاب مدیریت همام می باشد.

تنوع ارائه گواهینامه ها و همچنین دامنه کاربرد زیاد نسبت به بسیاری از شرکت های همکار، سرعت در صدور گواهینامه و هزینه نسبتاً مناسب و البته لوگوی ساده و زیبا از مزایای این شرکت است.

آرمان ارزیاب مدیریت همام، پذیرش و بکار گیری اصول مدیریتی استاندارد توسط تمامی ذینفعان در راستای سازندگی و پیشرفت کشور عزیزمان می باشد.